Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu outsourcingowego

EWL S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem sortowania (specjalistyczna linia sortująca) w zakładzie w Aschersleben, Niemcy.

  • Koordynowanie pracy podległych pracowników (zespół 35 - 60 osobowy).

  • Budowanie bezpiecznego środowiska pracy poprzez zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa, przestrzeganie zasad BHP oraz budowanie świadomości bezpiecznej pracy wśród podległych pracowników.

  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych w procesie.

  • Planowanie zasobów pod aktualne potrzeby klienta (harmonogramowanie pracy).

  • Realizacja celów produkcyjnych ustalonych z klientem, monitorowanie celów, wprowadzanie działań korekcyjnych i krygujących w przypadku negatywnych odchyleń.

  • Realizowanie ustalonych z klientem planów produkcyjnych: dziennych / tygodniowych / miesięcznych.

  • Zapewnienie terminowego sporządzania i dostarczania raportów, zestawień oraz analiz uzgodnionych indywidualnie z klientem.

  • Zapewnienie komunikacji z klientem na poziomie operacyjnym.

  • Inicjowanie i realizowanie działań optymalizacyjnych w ramach powierzonego projektu (poprawa wydajności procesu / redukcja kosztów).

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie realizacji zadań operacyjnych na projekcie.

  • Współpraca z przełożonym.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej.

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami pracowniczymi.

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  • Znajomość zagadnień BHP.

  • Umiejętność analizowania danych oraz umiejętność zarządzania budżetem.

  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word, Excel, MS PowerPoint.

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Umiejętności przywódcze.

To oferujemy

  • Aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym europejski rynek pracy.

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy (liczy się wynik).

  • Świetną atmosferę pracy opartą na partnerskich relacjach.

  • Atrakcyjne warunki finansowe (miesięczna pensja + premia).

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji.

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę z benefitami.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

EWL od kilku lat z sukcesem rozwija również swoją działalność outsourcingową na rynkach zagranicznych, wspierając swoich partnerów między innymi w procesach produkcyjnych i logistycznych. Naszej wiedzy i doświadczeniu zaufało już wielu klientów, dlatego na potrzeby jednego z nich, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Projektu Outsourcingowego.

EWL S.A.

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków rozwijających się.

Dostarczamy rozwiązania w zatrudnieniu niewykwalifikowanych i wykwalifikowanych pracowników dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy