Oferta pracy

Kierownik Projektu

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Piechcin (pow. żniński)

    Piechcin (pow. żniński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów realizacyjnych,

  • Utrzymywanie relacji z inwestorem i podwykonawcami,

  • Negocjacje umów z podwykonawcami,

  • Zarządzanie zespołem projektowym,

  • Opracowywanie budżetów projektów i bieżąca kontrola ich realizacji,

  • Egzekwowanie, koordynacja oraz rozliczanie pracy podwykonawców,

  • Inicjowanie i koordynacja programów badawczych w zakresie innowacji nawierzchni z betonu cementowego,

  • Współpraca z podmiotami odpowiedzialnymi za technologię oraz z ośrodkami naukowymi w celu promowania i rozwoju technologii nawierzchni z betonu cementowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe; preferowane budowlane,

  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i zarządzaniu zespołem,

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,

  • Doświadczenie koordynacji lub opracowywaniu dokumentacji projektowej,

  • Dobre rozumienie potrzeb rynku budownictwa drogowego i umiejętność współpracy z podmiotami zewnętrznymi oraz ośrodkami naukowymi,

  • Wiedza z zakresu procesów sprzedażowych i procesu budowlanego oraz umiejętność identyfikacji nowych możliwość biznesowych,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - B1,

  • Obsługa pakietu MS Office oraz oprogramowania typu CAD.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach-podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole

  • Praca w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika

  • Możliwość awansu lub przebranżowienia - każdy pracownik może wziąć udział w naszych rekrutacjach wewnętrznych,

  • Niezbędne narzędzia pracy i praca z nowoczesnymi technologiami,

  • Wsparcie w nagłych, nieprzewidzianych sytuacjach życiowych i zdrowotnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lafarge Cement S.A.

jesteśmy obecni w 90krajach świata

mamy 2500 nowoczesnych zakładów

generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto

nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie

Przewiń do profilu firmy

Segment: LH Engineering