Oferta pracy

Kierownik Projektu / PM / Project Manager

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Romana Sanguszki 1

Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA

  • Budowanie zespołu projektowego (przypisywanie zadań członkom zespołu, delegowanie odpowiedzialności, ustalanie priorytetów zadań).
  • Uruchamianie i zamykanie projektu (zarządzanie cyklem życia projektu, definiowanie zadań do wykonania, mierzenie postępu).
  • Identyfikowanie oraz ocena i zarządzanie ryzykiem projektu.
  • Zarządzanie formalnymi dokumentami projektu.
  • Raportowanie i prezentowanie postępów projektu oraz przygotowanie i dostarczanie sprawozdań projektowych.

 OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie, techniczne, ekonomiczne).
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w środowisku projektowym.
  • Doświadczenie w pracy w organizacji zatrudniającej powyżej 100 osób.
  • Mile widziane doświadczenie w projektach z udziałem administracji publicznej.
  • znajomość dobrych praktyk i metodyk zarządzania projektami (m.in. PRINCE2, PMBoK, AgilePM, MoR, MSP, MoP).
  • Certyfikaty z zarządzania projektami.
  • Znajomość narzędzi: JIRA, SharePoint, MS Project.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Mile widziane poświadczenia bezpieczeństwa.
  • Kreatywność i innowacyjność w myśleniu i działaniu.
  • Proaktywna postawa, samodzielność i gotowość do przejmowania inicjatywy.

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata oraz preferowanej formy zatrudnienia.
  • Premie i benefity uzależnione od formy zatrudnienia, w tym bogaty pakiet opieki medycznej w Lux-Med.
  • Lokalizacja - Centrum Warszawy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy unikatowych projektach.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy