Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu - PM

Valard Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Białostocka 22
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik

Valard Polska Sp. z o.o.

Białostocka 22

Warszawa

Frma Valard Polska Sp. z o. o.  jest wiodącym na rynku amerykańskim i kanadyjskim dostawcą kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych średnich i wysokich napięć.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Podlegając Dyrektorowi Operacyjnemu, Project Manager odpowiada za kierowanie, organizowanie i nadzorowanie projektów Valard Polska za które jest odpowiedzialny, jak również za ich terminowość i budżet oraz za zapewnienie bezpiecznej pracy na nich.

Kierownik Projektów odpowiada w szczególności za:

  • nadzór nad bezpieczeństwem robót,
  • nadzór nad jakością robót,
  • nadzór nad wykonaniem robót.

Kierownik Projektu jest również odpowiedzialny za wspieranie bieżących wymagań ofertowych i przetargów w szczególności poprzez:

  • analizę wymagań projektowych
  • raportowanie przebiegu prac
  • przygotowanie końcowej ceny ofertowej
  • przygotowanie ostatecznego harmonogramu prac

Miejsce pracy:  siedziba pracodawcy, jak i na biura budów (według lokalizacji projektów).

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowiskach Kierownika Projektu / Kierownika Robót Elektrycznych na obiektach wysokich i najwyższych napięć,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • samodzielności, operatywności w działaniu, umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • nastawienia na realizację zadań,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności ustalania priorytetów,
  • dokładności w prowadzeniu dokumentacji,
  • gotowości do rozwoju umiejętności i poszerzenia wiedzy,
  • prawa jazdy kat. B.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę,
  • współpracę i wsparcie zespołu specjalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów w na terenie Polski,
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Wymagane dokumenty : CV w jezyku polskim i / lub angielskm.

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Valard Polska Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Małachowskiego 2,  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest Valard Polska Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Małachowskiego 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne