Kierownik Projektu

Everest Development Sp. z o.o. 2 Spółka komandytowaO firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Everest Development Sp. z o.o. 2 Sp. k. to prężnie rozwijającą się spółka z kapitałem polskim, istniejącą na rynku od 2006 roku. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz usługowych. Przez kilkanaście lat zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kilka tysięcy mieszkań w Wielkopolsce dla naszych zadowolonych klientów, a także zbudowaliśmy i rozwijamy sieć resortów nad Bałtykiem dla spółki Holiday Park & Resort.

Więcej informacji: http://everest-development.pl/o-firmie/

W związku z postępującym rozwojem struktur i nowymi inwestycjami budowlanymi prowadzonymi w pasie nadmorskim (woj. zachodniopomorskie oraz pomorskie) poszukujemy doświadczonego menedżera na stanowisko:

Kierownika ProjektuNumer ref.: Lokalizacje: woj. wielkopolskie, woj. zachodniopomorskie, woj. pomorskie

Zadania:

  • przygotowywanie projektów budowlanych do realizacji
  • koordynowanie inwestycji w podległym regionie (Wielkopolska lub inwestycje nadmorskie) i kierowanie robotami budowlanymi
  • zamawianie i rozliczanie materiałów budowlanych oraz dostawców usług
  • przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania:

  • znajomość procesu budowlanego oraz technologii i materiałów stosowanych w budownictwie
  • doświadczenie w samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi
  • umiejętność kosztorysowania
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń - mile widziane
  • znajomość rynku budowlanego, w tym dostawców materiałów budowlanych i usług
  • umiejętność strategicznego planowania i organizacji czasu
  • zdolności negocjacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (nastawienie na długofalową współpracę, a nie na jeden kontrakt)
  • elastyczność względem formy współpracy (zależnie od preferencji kandydata)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie)
  • możliwości rozwoju
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i realizację ciekawych inwestycji o zróżnicowanym charakterze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem
„Kierownik Projektu”
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29. Sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy