Oferta pracy

Kierownik Projektu

Arche Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma Deweloperska Arche S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwo Mazowieckie, Wielkopolskie, Pomorskie

Opis stanowiska:

  • zarządzanie projektem od strony technicznej i finansowej
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • tworzenie i kontrolowanie budżetu projektu
  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • koordynacja pracy własnego zespołu i podwykonawców
  • sporządzanie dokumentacji prowadzonego projektu oraz raportowanie
  • nadzór nad wykonywanymi w ramach projektu zadaniami
  • nadzór nad zamówieniami oraz zakupami
  • bezpośredni kontakt i współpraca z inwestorami oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie przy realizacjach projektów hotelowych
  • wykształcenie wyższe techniczne (architektura, budownictwo)
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, mobilność
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy