Oferta pracy

Kierownik Projektu

Holiday Park & Resort

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie inwestycji w podległym regionie (Jelenie Góra lub inwestycje nadmorskie) i kierowanie robotami budowlanymi

  • zamawianie i rozliczanie materiałów budowlanych oraz dostawców usług

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • sporządzanie i nadzór nad wykonaniem budżetów i harmonogramów

  • organizowanie wykonawstwa budowlanego, w tym umów i zleceń

  • opiniowanie i zatwierdzanie dokumentacji technicznej

  • optymalizowanie procesu inwestycyjnego pod kontem kosztowym i terminowym oraz jakościowym.

Nasze wymagania

  • znajomość procesu budowlanego oraz technologii i materiałów stosowanych w budownictwie

  • doświadczenie w samodzielnym kierowaniu robotami budowlanymi

  • umiejętność kosztorysowania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń - mile widziane

  • znajomość rynku budowlanego, w tym dostawców materiałów budowlanych i usług

  • umiejętność strategicznego planowania i organizacji czasu

  • zdolności negocjacyjne

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki pracy nad ciekawymi i różnorodnymi projektami inwestycyjnymi w dynamicznie rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją rynkową, wchodzącej w skład Grupy ponad 40 podmiotów działających w kilkunastu branżach

  • stabilną współpracę w oparciu o elastyczne formy (rodzaj umowy w zależności od preferencji Kandydata)

  • dofinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, zniżki na posiłki)

  • imprezy integracyjne i okolicznościowe

  • możliwość korzystania z darmowego wypoczynku w resortach Holiday Park & Resort wraz z rodziną

  • zakwaterowanie w apartamentach/domkach o podwyższonym standardzie podczas wyjazdów służbowych oraz zniżka w punktach gastronomicznych w resortach

  • w przypadku zainteresowanych kandydatów mieszkających w większej odległości od miejsca realizacji inwestycji – oferujemy zorganizowanie i pokrycie kosztów zakwaterowania

  • Samochód służbowy także do celów prywatnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • zniżki na posiłki

Holiday Park & Resort to sieć sześciu luksusowych resortów nad polskim morzem, w których każdego dnia wakacje spędza niemal 10 000 Gości. Jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką z kapitałem polskim, która w ciągu zaledwie 6 lat zyskała pozycję lidera w swojej branży, a także otrzymała nagrody „Luksusowa Marka Roku 2020”, „Luksusowy Produkt Roku 2020” oraz „Najwyższa Jakość Roku 2020”. Starannie zaprojektowane miejsca noclegowe i bogata infrastruktura, idealnie wkomponowane w przyrodę w bliskiej odległości od morza, to wyjątkowe miejsce na rodzinne wakacje. Nasza sieć nieustająco się rozwija, jesteśmy w trakcie budowy największego w Europie kompleksu turystyczno-rozrywkowego w jednej z miejscowości na południu Polski, aparthotelu (ponad 220 luksusowych apartamentów) pod Kołobrzegiem oraz eleganckiego, butikowego hotelu na Starym Rynku z Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy