Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu POPC

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzorowanie realizacji projektów telekomunikacyjnych w zakresie projektowania, realizacji oraz dostaw
  • Tworzenie harmonogramów i raportów
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Kontrola i zarządzanie wydatkami w projekcie
  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem
  • Koordynacja wykonywanych prac oraz podwykonawców
  • Reprezentowanie firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie kierunki: telekomunikacja lub budownictwo
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu budowy sieci światłowodowych FTTH
  • Umiejętność tworzenia harmonogramów pracy oraz kontrolowania poziomu ich realizacji
  • Elastyczność i otwartość na zmiany
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej: AutoCAD, QGIS
  • Prawo jazdy kat. B i możliwość wyjazdu w krótkie (1-2 dni) delegacje na terenie kraju

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania nowego obszaru działalności
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim
  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Kierownik Projektu POPC, podkarpackie