Oferta pracy

Kierownik Projektu POPC

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzorowanie realizacji projektów telekomunikacyjnych w zakresie projektowania, realizacji oraz dostaw

  • Tworzenie harmonogramów i raportów

  • Zarządzanie zespołem projektowym

  • Kontrola i zarządzanie wydatkami w projekcie

  • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem

  • Koordynacja wykonywanych prac oraz podwykonawców

  • Reprezentowanie firmy w rozmowach z klientem, podwykonawcami oraz dostawcami

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowanie kierunki: telekomunikacja lub budownictwo

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu budowy sieci światłowodowych FTTH

  • Umiejętność tworzenia harmonogramów pracy oraz kontrolowania poziomu ich realizacji

  • Elastyczność i otwartość na zmiany

  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej: AutoCAD, QGIS

  • Prawo jazdy kat. B i możliwość wyjazdu w krótkie (1-2 dni) delegacje na terenie kraju

To oferujemy

  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania nowego obszaru działalności

  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim

  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy