Oferta pracy

Kierownik Projektu

EKO - ZECO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

EKO - ZEC

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTUNumer ref.: nr. ref: 2021/12/z

ZADANIA:

  • Realizacja projektów związanych z rozwojem nowych działalność w Spółce
  • Odpowiedzialność za opiekę nad kluczowymi klientami
  • Odpowiedzialność, za jakość przygotowywanych dokumentów
  • Raportowanie realizowanych prac w oparciu o standardy Spółki
  • Odpowiedzialność za realizację i optymalizację procesów odpadów BDO w spółce
  • Znajomość procesów z obszaru gospodarki odpadami, ADR
  • Identyfikacja potrzeb spółki w zakresie rozwoju nowych gałęzi rozwoju w obszarze zagospodarowywania odpadów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień dotyczących szeroko rozumianych usług gospodarowania odpadami, ADR w takich obszarach jak zagospodarowanie osadów ściekowych, rekultywacja terenów, zagospodarowania odpadów niebezpiecznych lub ubocznych produktów spalania;
  • Doświadczenie we współpracy z klientem
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Umiejętność pracy pod presją, zdolność do podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana znajomość MS Excel, środowiska Google, systemu CRM
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu decyzji administracyjnych związanych z projektam iw gospodarce odpadami;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, wysoka kultura osobista.
  • Czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, a także PPK

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy