Oferta pracy

Kierownik Projektu

VEOLIA ENERGIA POZNAŃO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

VEOLIA ENERGIA POZNAŃ

poszukuje kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTUNumer ref.: 2021/27/z

ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za opiekę nad kluczowymi klientami
  • Zarządzanie obsługą reklamacji zgłaszanych przez kluczowych klientów
  • Koordynowanie różnego rodzaju procesami Wydziału Wsparcia Rozwoju
  • Odpowiedzialność za jakość przygotowywanych dokumentów
  • Raportowanie realizowanych prac w oparciu o standardy Spółki (CRM, KomBok)
  • Odpowiedzialność za realizację i optymalizację procesów w Wydziale Wsparcia Rozwoju

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość zagadnień dotyczących szeroko rozumianych usług rozproszonego systemu ciepłowniczego i pozostałych usług pozasystemowych
  • 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i lub/zespołem, znajomość zagadnień zarządzania procesami – mile widziana
  • doświadczenie we współpracy z klientem
  • znajomość technik negocjacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją, zdolność do podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • dobra znajomość pakietu MS Office, środowiska Google, systemu CRM

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie emerytalne opłacane przez Pracodawcę (PPE).

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy