Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP

Twój zakres obowiązków

Do zadań i obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie przygotowywanie ofert i udział w sprzedaży projektów, zarządzanie projektami wdrożeniowymi SAP, udział w projektach wewnętrznych badań i rozwoju, w tym również opracowywanie nowych produktów i usług.

Nasze wymagania

  • wiedzy na temat całości systemu SAP (powiązania i integracja międzymodułowa, platforma techniczna, ABAP)
  • doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych jako kierownik projektów
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego, preferowana dodatkowa znajomość języka niemieckiego

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych jako konsultant aplikacyjny SAP
  • referencje od zadowolonych klientów
  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzenia zależny od poziomu kompetencji oraz aktywności
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zespół zgranych, kompetentnych osób, które lubią razem nie tylko pracować :)
  • Pakiet medyczny
  • Ciągły rozwój i pracę pełną wyzwań
  • Karta MultiSport
  • Udział w unikalnych projektach wdrożeniowych SAP dla największych grup kapitałowych w kraju oraz przedsiębiorstw zagranicznych

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland to lider rynku usług SAP w Polsce. Jesteśmy częścią Grupy SNP – wiodącego światowego dostawcy rozwiązań do transformacji środowisk SAP, z centralą w Niemczech. Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zatrudniamy ponad 400 osób, m.in. konsultantów, programistów, kierowników projektów, ekspertów IT i specjalistów biznesowych.

Kierownik Projektu, Poznań