Oferta pracy

Kierownik Projektu

Volkswagen Group Polska

  • Krańcowa 44, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Krańcowa 44

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami informatycznymi VGP od momentu zdefiniowania zakresu projektu, do jego zamknięcia (od fazy inicjowania do fazy zamknięcia projektu)

  • Planowanie oraz monitorowanie harmonogramu, budżetu, jakości oraz zarządzanie zmianą w ramach projektu

  • Dbanie o zgodność z wewnętrzną metodologią, bieżące raportowanie postępu prac w projekcie na różnych szczeblach raportowych

  • Kierowanie zespołem projektowym: planowanie prac, określanie celów zespołu, motywowanie zespołu projektowego, rozwiązywanie konfliktów

  • Zarządzanie współpracą z dostawcami zewnętrznymi w obrębie realizowanych projektów

  • Zapewnienie wymaganego przepływu informacji w ramach projektu oraz komunikacja z wszystkimi interesariuszami w odniesieniu do powierzonego projektu

  • Dostarczanie produktów projektowych i rezultatów zgodnych ze zdefiniowanymi wymaganiami biznesowymi, technicznymi i jakościowymi

  • Proaktywne identyfikowanie ryzyk i problemów w zarządzanych projektach, opracowywanie planów zarządzania ryzykiem i wdrażanie działań ograniczających

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)

  • Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami informatycznym w złożonej organizacji w środowisku międzynarodowym

  • Przekrojowa wiedza o technologiach IT (systemy klasy OMS, CRM, ERP, WMS, DMS, bazy danych, systemy raportowe, mechanizmy integracji). Doświadczenie z Salesforce będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów potrzebnych do zarządzania rezultatami projektu

  • Komunikatywność, orientacja na klienta, współpracę i wyniki

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w złożonym środowisku projektowym

  • Odpowiedzialność, samodzielność, samodyscyplina i doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • samochód służbowy z kartą paliwową

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • leasing pracowniczy

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy