Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

BIOWATT S.A.O firmie

  • Blacharska 2
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

BIOWATT S.A.

Blacharska 2

Poznań

Firma działająca na rynku energii odnawialnej i budownictwa energetycznego, w związku z rozwojem poszukuje do zespołu osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów w branży OZE.
  • Planowanie i koordynacja realizacji Inwestycji – m.in.  przygotowanie harmonogramu oraz budżetu Inwestycji.
  • Negocjowanie warunków handlowych z podwykonawcami, dostawcami urządzeń i materiałów oraz inwestorem.
  • Bezpośredni nadzór nad prawidłową realizacją Inwestycji - kontrola techniczna oraz pod względem BHP.
  • Kontrola finansów projektu - rozliczenie prac budowlanych oraz rozliczanie ekip podwykonawczych.
  • Reprezentowanie Spółki przed Inwestorami m.in. aktywne uczestnictwo w radach budowy.
  • Uczestnictwo w przygotowaniu ofert dla Inwestorów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Dobra znajomość prawa budowlanego oraz doświadczenie w prowadzeniu procesu budowlanego.
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Energia, inicjatywa i odpowiedzialność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane będą:

  • Umiejętność planowania, dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w młodym dynamicznym Zespole.

Ogłoszenie archiwalne