Ta oferta pracy jest nieaktualna od 54 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal to wiodąca polska grupa kapitałowa, w skład której wchodzą spółki koncentrujące swoją działalność na perspektywicznych segmentach rynku, jakimi są m.in.: energetyka, petrochemia, przemysł, produkcja. Organizacja budująca pozycję lidera na rynku oraz zaufanego partnera w działalności inżynieryjno – usługowej.

    Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Zarządzanie projektem budowlanym zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem projektu, wymaganiami klienta i zapewnienie jego terminowego wykonania,
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem, udział w spotkaniach z Inwestorem,
    • Koordynacja prac zespołu,
    • Bieżące zarządzanie budżetem budowy,
    • Raportowanie stanu zaawansowania projektu i robót oraz aktywny udział w kontroli budżetowej,
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną, prawną i finansową projektu,
    • Rozliczenie końcowe budowy i przygotowanie obiektu do przejęcia przez serwis gwarancyjny.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne,
    • Minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy, przy realizacji projektów kubaturowych,
    • Znajomość obsługi komputera - MS Office, MS Project,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
    • Zorientowanie na rezultaty i wyniki pracy,
    • Umiejętności negocjacyjne,
    • dyspozycyjność,
    • Prawo jazdy kategorii B,
    • Uprawnienia budowlane,
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana,
    • Gotowość do pracy na projektach realizowanych na terenie zachodniej części Polski.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
    • Pakiet świadczeń socjalnych,
    • Samochód służbowy,
    • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Polimex-Mostostal S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 12 00-124, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    Przycisk „Aplikuj” przenosi do formularza rekrutacyjnego w którym zawarte są wszystkie Klauzule oraz Zgody.