Kierownik Projektu / Project Manager – przemysłowy projekt budowlany (Grudziądz)

Sweco Polska Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad budową dużego przemysłowego projektu budowlanego realizowaną przez wykonawcę międzynarodowego;

  • Kompleksowe zarzadzanie projektem, w tym efektywne zarządzanie pracą i zaangażowaniem zespołu oraz optymalne wykorzystanie zasobów materialnych;

  • Odpowiedzialność za realizację wymagań wynikających z umowy z zamawiającym.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w nadzorze oraz zarządzaniu projektem na stanowiskach kierowniczych przy realizacji zadań obejmujących budowę/przebudowę/ remont obiektu przemysłowego o wartości robót co najmniej 300 mln PLN brutto;

  • Praktyczna, komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny;

  • Doświadczenie i znajomość zasad realizacji (projektowania, budowy i rozruchu) dużych przemysłowych projektów budowlanych;

  • Znajomość prawa z zakresu realizacji projektów budowlanych (prawo budowlane, prawo ochrony środowiska, prawo cywilne, zasady kontraktowania robót);

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu;

  • Znajomość zasad i metod zarządzania projektem;

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego technicznego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca b2b (do wyboru);

  • Planowany termin projektu: ok. 3 lata, począwszy od jesieni 2022;

  • Dostępne benefity (dopasowane do formy podjęcia współpracy): pakiet medyczny Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe UNIQA, dofinansowanie do wakacji, świadczenie świąteczne, samochód służbowy, dofinansowanie do relokacji;

  • Udział w realizacji ciekawego i międzynarodowego dużego przemysłowego projektu budowalnego;

  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą pracowniczą w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm inżyniersko – projektowych w Polsce i Europie, wiodącej na polskim rynku usług konsultingowo – projektowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

Sweco planuje i projektuje społeczności oraz miasta przyszłości. Rezultaty naszej pracy to ekologiczne budynki, efektywna infrastruktura oraz dostęp do energii i czystej wody. W Europie zatrudniamy 18 500 pracowników, oferując Klientom profesjonalną wiedzę i umiejętności przy realizacji każdego projektu. Co roku jesteśmy zaangażowani w inwestycje w 70 krajach na całym świecie.

Sweco to wiodąca, europejska firma doradcza z branży architektonicznej i inżynieryjnej, osiągająca obroty na poziomie ok. 23 mld SEK (2,2 mld EUR), notowana na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie. www.swecogroup.com.

Sweco Polska oferuje swoim Klientom usługi doradcze i inżynierskie dla wszystkich etapów realizowanego projektu, na rynkach: drogowym, wodnym, ochrony środowiska, energetycznym, kolejowym oraz budownictwa kubaturowego. Nasza działalność skupia się na trzech głównych obszarach: konsultingu, projektowaniu oraz nadzorach, a sieć biur zlokalizowanych w największych miastach w kraju, umożliwia realizację projektów w każdym zakątku Polski.

Przewiń do profilu firmy