Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu (Project Manager)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą z branży IT. Od wielu lat dostarczamy autorskie rozwiązania informatyczne dedykowane dla największych odbiorców na całym świecie. Dla naszych klientów jesteśmy również wsparciem w zakresie technicznej obsługi IT.

    Aktualnie, w związku z nowymi kontraktami poszukujemy osób zainteresowanych pracą w projekcie realizowanym wspólnie z jedną z największych firm informatycznych w Polsce z siedzibą w Krakowie, na stanowisku:
    Kierownik Projektu
    (Project Manager)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki to m.in.:

    • zarządzanie projektami realizowanymi przez Data Center Comarch
    • pełne prowadzenie projektów od inicjatywy projektowej po zakończenie projektu
    • bliska współpraca z Klientem oraz zespołem wdrożeniowym/utrzymaniowym
    • zarządzanie harmonogramem projektu oraz ryzykami projektowymi
    • przygotowywanie raportów, dokumentacji, prezentacji na temat prowadzonych/wdrażanych projektów

    Wymagane kwalifikacje:

    • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
    • znajomość przynajmniej jednej z metodyk zarządzania projektami (certyfikaty Prince, PMI będą atutem)
    • znajomość metodyki ITIL będzie atutem
    • wyższe wykształcenie (najlepiej kierunki techniczne)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość programów MS Project, Excel, Power Point
    • umiejętność zarządzania czasem i zespołem wdrożeniowym/utrzymaniowym
    • sumienność, dokładność i komunikatywność

    Oferujemy:

    • ciekawe międzynarodowe projekty
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
    • kontakt z najnowszymi technologiami IT
    • szkolenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.