Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu / Project Manager

HAUSERO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie ofert

  • nadzór nad realizacją projektu

  • zamawianie i koordynacja dostaw koniecznych urządzeń

  • kontrola jakości montażu i terminowości wykonywania prac na miejscu realizacji

  • udział w naradach budowlanych z inwestorem i generalnym wykonawcą

  • nadzór pracy firmy podwykonawczej

  • zamawianie części zamiennych

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • przygotowanie i udział w odbiorach urzędowych

  • kontrola przestrzegania procedur wewnętrznych firmy w trakcie realizacji projektu

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane wykształcenie z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji lub wentylacji

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość obsługi programów: MS Office (Excel, Word, PowerPoint), AutoCad

  • umiejętność negocjacji, pracy zespołowej, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • dyspozycyjność

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dająca satysfakcję, cechująca się dynamizmem praca

  • praca w zespole i przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • udział w szkoleniach międzynarodowych