Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu - Project Manager

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.

  • Snopkowa 2B, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Snopkowa 2B

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektem inwestycyjnym

  • Kierowanie pracą zespołu (specjalistów, inżynierów, inspektorów nadzoru)

  • Zapewnienie terminowej realizacji projektu

  • Monitorowanie i kontrola budżetu projektu

  • Analizowanie i zarządzanie ryzykiem w trakcie realizacji projektu

  • Nadzór nad wykonawcami robót i dostawcami

  • Nadzór nad rozliczeniami finansowymi i rzeczowymi

  • Monitorowanie postępu robót

  • Raportowanie stanu zaawansowania projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi

  • Doskonała znajomość procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych

  • Umiejętność pracy z zespołem

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programów MS Excel, MS Project/Primavera

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów

  • Samodzielność i decyzyjność w działaniu.

  • Udział w nowoczesnych i ambitnych projektach

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. to inżynierska firma konsultingowa z wieloletnią tradycją w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, będąca liderem w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Nasze atuty to doświadczenie, odpowiedzialność i technologia. To one w połączeniu z wiedzą, pasją i zaangażowaniem naszych ekspertów sprawiają, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy