Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu – Project Manager

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.

Snopkowa 2B

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie projektem inwestycyjnym
  • Kierowanie pracą zespołu (specjalistów, inżynierów, inspektorów nadzoru)
  • Zapewnienie terminowej realizacji projektu
  • Monitorowanie i kontrola budżetu projektu
  • Analizowanie i zarządzanie ryzykiem w trakcie realizacji projektu
  • Nadzór nad wykonawcami robót i dostawcami
  • Nadzór nad rozliczeniami finansowymi i rzeczowymi
  • Monitorowanie postępu robót
  • Raportowanie stanu zaawansowania projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi
  • Doskonała znajomość procesu inwestycyjnego i procedur administracyjnych
  • Umiejętność pracy z zespołem
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność
  • Dobra znajomość programów MS Excel, MS Project/Primavera
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • Preferowane: doświadczenie w prowadzeniu projektów w EPCM oraz w przemyśle chemicznym.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność i decyzyjność w działaniu.
  • Udział w nowoczesnych i ambitnych projektach
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. to inżynierska firma konsultingowa z wieloletnią tradycją w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, będąca liderem w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Nasze atuty to doświadczenie, odpowiedzialność i technologia. To one w połączeniu z wiedzą, pasją i zaangażowaniem naszych ekspertów sprawiają, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kierownik Projektu – Project Manager, Snopkowa 2B, Krzyki, Wrocław