Kierownik Projektu - Project Portfolio Management (Przemysł Przyszłości) [rekrutacja prowadzona online]

Narodowe Centrum Badań i RozwojuO firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Nowogrodzka 47a
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

ul. Nowogrodzka 47a

Warszawa

NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Wspólnie z NCBR+ sp. z o.o. (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

Kierownik Projektu
Project Portfolio Management (Przemysł Przyszłości)

nr ref.: DRIM_17_S1_20
miejsce pracy: Warszawa
wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA:

Poszukujemy Portfolio Managera, który będzie odpowiadał za zarządzanie cyklem życia projektów oraz wsparcie zespołów merytorycznych realizujących projekty badawczo-rozwojowe z programu Przemysł Przyszłości.

Główne zadania:

  • zarządzanie cyklem życia projektów, w tym budżetami oraz harmonogrami;
  • monitorowanie wykonania projektów oraz kluczowych wskaźników ich realizacji;
  • identyfikowanie, dokonywanie oceny i zarządzanie ryzykiem projektów;
  • raportowanie i prezentowanie realizacji projektów;
  • koordynowanie pracy zespołów projektowych;
  • mentoring oraz doradztwo kierownikom projektów i merytorycznym zespołom projektowym w zakresie skutecznych metod realizacji projektu.
Program Przemysł Przeszłości składa się z około 10 projektów zgodnych z polityką Zielonego Ładu Unii Europejskiej, których celem jest wsparcie ochrony środowiska i rozwoju gospodarki zeroemisyjnej i pracującej w obiegu zamkniętym poprzez budowanie zamkniętego obiegu wody, biogenów w przyrodzie, oraz zamkniętego obiegu energii na poziomie gminy.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego;
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w prowadzeniu projektów lub biura projektów;
  • doświadczenie w przygotowaniu i monitorowaniu harmonogramu oraz budżetu projektów;
  • doświadczenie w zakresie nadzorowania procesów zamówień (mile widziane doświadczenie w obszarze obsługi zamówień publicznych);
  • znajomość metodyk zarządzania projektami
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Project, Excel, Word i PowerPoint);
  • biegłość przygotowaniu i prowadzeniu prezentacji dla interesariuszy projektów;
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku projektowym;
  • mile widziane zainteresowanie obszarem innowacji dla obszaru OZE.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • biuro w centrum miasta
  • elastyczne godziny pracy
  • narzędzia pracy
  • rozwój
  • szkolenia
  • język angielski
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • pakiet sportowy
  • zielone środy

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie wynagrodzeń w naszej organizacji zapraszamy TU

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy