Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu/ Projekt Manager

PSE Sp. z o.o.

  • Koksowa 3, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Koksowa 3

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwego planowania i nadzoru nad realizacją projektów industrializacyjnych dla klientów zewnętrznych zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Wysoka dbałość o jakość i terminowość w realizacji prowadzonych projektów

  • Planowanie zakresu projektu i określanie potrzebnych zasobów do jego realizacji

  • Ustalanie właściwej technologii w projekcie w konsultacji z zespołem projektowym

  • Szacowanie ryzyka technologicznego i czasowego dla realizowanych projektów

  • Raportowanie postępu i monitorowanie zagrożeń w związku z realizowanymi projektami

  • Aktywne zarządzanie zespołem projektowym

  • Komunikacja i współpraca ze wszystkimi działami firmy

  • Kontakty z klientami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Mile widziane - 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej

  • Umiejętność budżetowania i harmonogramowania projektów

  • Znajomość metodyki zarządzania projektami oraz zasobami ludzkimi w projekcie

  • J. angielski na poziomie B2/C1, pozwalający na swobodne komunikowanie – język techniczny

  • Obsługa komputera: Microsoft Office, MS Project, Podstawy CAD, mile widziany Solidworks

  • Dobra organizacja pracy własnej i innych ludzi

  • Umiejętność komunikacji i współpracy w międzynarodowym zespole projektowym

  • Otwartość na rozwój

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu (proaktywność)

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Praca na stałe w Szczecinie w siedzibie firmy

  • Brak monotonii, udział w ciekawych międzynarodowych projektach

  • Możliwość rozwoju – dofinansowanie do nauki języków obcych, szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe

  • Benefity : Multisport, opieka medyczna Medicover

  • Indywidualnie negocjowane warunki zatrudnienia