Oferta pracy

Kierownik Projektu / Projekt Manager

Dijo Baking Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrodzie 28, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dijo Baking Sp. z o.o.

Zabrodzie 28

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizowanie projektów inwestycyjnych, remontowych lub innych o podobnym charakterze

  • Wykonywanie koncepcji projektowych, analiz wykonalności i opłacalności projektów

  • Nadzór, koordynowanie i kontrolowanie prac inżynieryjnych w obrębie projektów/ nadzór nad realizacją inwestycji oraz ich zgodnością z zawartymi umowami i dokumentacjami projektowymi

  • Raportowanie stanu zaawansowania projektu

  • Monitorowanie, analizowanie i zarządzanie ryzykiem w trakcie realizacji projektu

  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji

  • Przygotowywanie przetargów i udział w negocjacjach z oferentami i wykonawcami

  • Bezpośrednia współpraca z inwestorem zagranicznym

Nasze wymagania

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze oraz co najmniej roczne doświadczenie w kierowaniu zespołem

  • Samodzielność w prowadzeniu wielowątkowych działań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i dokładność

  • Znajomość obowiązującego Prawa Budowlanego, ustaw powiązanych oraz systemów realizacji Funduszy Europejskich

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia budowlane – kierownik budowy, inspektor nadzoru

  • Dobra znajomość programów z pakietu MS Office, Autocad

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i projektów

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy