Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "ANTHA-POL" sp. z o.o.

  • Wejherowska 49
    Puck, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Wejherowska 49

Puck

 W związku z dynamicznym rozwojem naszej Spółki, poszukujemy KIEROWNIKA PROJEKTU.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne  ,
  • Doświadczenie zawodowe  jako kierownik projektu (instalacje) ,
  • Znajomość pakietów oprogramowania : Microsoft Office i innych programów kalkulacyjnych,
  • Znajomość nowoczesnych technologii ;
  • Umiejętność weryfikacji technicznej dokumentacji projektowej;
  • Ogólna znajomość  dyrektyw i norm zgodnie z którymi pracujemy.
  • Obowiązkowość i samodyscyplina
  • Komunikatywność oraz umiejętności współpracy w zespole,
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie oraz koordynowanie procesów wyboru podwykonawców, dostawców, oraz rozliczanie kontraktów podwykonawczych,
  • weryfikacja dokumentacji, odpowiedzialność za kompletność i prawidłowość dokumentacji powykonawczej,
  • przygotowywanie kosztorysów ofertowych, inwestorskich, powykonawczych, kalkulacji, wycen, pozyskiwanie i negocjowanie ofert od podwykonawców i dostawców,
  • optymalizacja kosztów projektu (dbałość o wynik finansowy),
  • rozliczanie prowadzonych projektów,
  • zarządzanie zespołem ludzi – pracowników, firm podwykonawczych,
  • sporządzanie budżetów, planów sprzedaży, harmonogramów i rozliczeń projektów,
  • nadzór i koordynacja nad realizacją zadań wykonywanych przez podwykonawców,
  • nadzór jakościowy nad realizacją prac,
  • aspekt BHP projektu ( narzędzia, miejsce pracy),
  • harmonogramowanie robót oraz nadzór nad terminowością ich wykonania,
  • przygotowywanie dokumentów (umowy, harmonogramy, przedmiary, obmiary, protokoły),
  • sporządzanie kart katalogowych i dokumentacji powykonawczej,
  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwości rozwoju zawodowego zgodnego z profilem działalności firmy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne