Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu Robót Instalacyjnych Chłodniczych

FRIZO Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja oraz nadzór nad realizacjami w branży chłodnictwo przemysłowe oraz izolacje termiczne
  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót
  • planowanie, budżetowanie oraz realizacja nowych inwestycji u klientów na terenie całej Polski
  • bieżące monitorowanie procesu wykonania inwestycji
  • rozliczenia inwestycji oraz nadzór nad realizacją budżetu
  • współpraca z kierownikami branż na budowie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: chłodnictwo)
  • min. 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie i rozliczaniu inwestycji
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dofinansowane karty MUTISPORT i pakiety medyczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa przemysłowego, izolacji termicznych, instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji. Jako jedyni w kraju dostarczamy ekologiczne rozwiązania chłodnicze w postaci amoniakalnych maszynowni kontenerowych oraz absorpcyjnych układów amoniakalnych.

Kierownik Projektu Robót Instalacyjnych Chłodniczych, Poznań