Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu Robót Instalacyjnych Chłodniczych

FRIZO Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja oraz nadzór nad realizacjami w branży chłodnictwo przemysłowe oraz izolacje termiczne

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót

  • planowanie, budżetowanie oraz realizacja nowych inwestycji u klientów na terenie całej Polski

  • bieżące monitorowanie procesu wykonania inwestycji

  • rozliczenia inwestycji oraz nadzór nad realizacją budżetu

  • współpraca z kierownikami branż na budowie

  • pozyskiwanie nowych zleceń, analiza oraz prowadzenie negocjacji z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: chłodnictwo)

  • min. 3-letnie doświadczenie w wykonawstwie i rozliczaniu inwestycji

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, znajomość programu NORMA lub AUTOCAD - będzie dodatkowym atutem

  • komunikatywność, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych

  • samodzielność, odpowiedzialność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stałą i stabilną pracę w profesjonalnym zespole

  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • dofinansowane karty MUTISPORT i pakiety medyczne

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa przemysłowego, izolacji termicznych, instalacji grzewczych oraz wentylacji i klimatyzacji. Jako jedyni w kraju dostarczamy ekologiczne rozwiązania chłodnicze w postaci amoniakalnych maszynowni kontenerowych oraz absorpcyjnych układów amoniakalnych.

Przewiń do profilu firmy