Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne kierowanie projektem/ami wdrożeniowym/mi u klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • koordynowanie i nadzór nad zespołem/ami projektowym/mi,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • opieka nad wyznaczonym klientem,
  • reprezentowanie firmy w codziennych kontaktach z klientem,
  • budowanie relacji z klientem zewnętrznym,
  • budżetowanie i nadzór nad wykonaniem finansowym,
  • nadzór nad pracami analitycznymi,
  • raportowanie.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów IT,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem,
  • umiejętność organizacji, moderowania i prowadzenia spotkań projektowych oraz spotkań z klientem,
  • dobra znajomości MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zarządzanie czasem,
  • odpowiedzialność oraz samodzielność,

Mile widziane

  • znajomość MS Project,
  • certyfikat w zakresie Project Management np. PMP, Prince2.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,
  • elastyczny czas pracy,
  • home office,
  • narzędzia pracy,
  • współpracę z ekspertami,
  • dzielenie się wiedzą,
  • ciekawe projekty,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • opiekę zdrowotną,
  • kartę sportową,
  • fundusz kulturalny,
  • dofinansowanie wypoczynku.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

Praca w Dziale Realizacji Projektów Asseco Data Systems to szansa na realizację ciekawych projektów których głównym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia) dla dużych instytucji, np. uczelni wyższych. Zdobycie nowych, wartościowych doświadczeń - gwarantowane. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania. Możliwość wyboru formy zatrudnienia pozwala na dopasowanie pracy do swoich potrzeb.

Kierownik Projektu, Rzeszów