Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu

JMS Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami Spółki,

  • czynny udział w negocjacjach z podwykonawcami i dostawcami,

  • kontrola umów i zamówień,

  • nadzór nad realizacją harmonogramu i kontrola postępu prac inwestycji,

  • zarządzanie finansami prowadzonych projektów,

  • kontrola zatwierdzonego budżetu w trakcie realizacji inwestycji,

  • weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • nadzorowanie prac zespołu realizującego projekt.

  • Praca w delegacji na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – budownictwo (warunek konieczny),

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanym bez ograniczeń,

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość prawa budowlanego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i negocjacyjne,

  • duża inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • samochód służbowy,

  • benefity pozapłacowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w zgranym zespole, w otoczeniu ludzi czerpiących radość z tego co robią.