Ta oferta pracy jest nieaktualna od 276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule. Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.
    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy. NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    (projekty kubaturowe)
    Nr ref. PR/DP3/1017
    Miejsce pracy: Sopot

    ZAKRES ZADAŃ

    • Samodzielna realizacja projektów w obszarze budownictwa kubaturowego (pozyskanie kontraktu, przygotowanie ofert, kierowanie robotami budowlanymi, organizowanie pracy podległego zespołu oraz podwykonawców, monitorowanie i rozliczanie kosztów realizacji inwestycji)
    • Zarządzanie projektem zgodnie z przyjętą strategią oraz założonym budżetem przy zapewnieniu wysokiego poziomu jakości realizowanego projektu
    • Współpraca z Zamawiającym oraz Niezależnym Inżynierem
    • Pełnienie funkcji Przedstawiciela Wykonawcy w ramach realizowanych projektów kubaturowych

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku na budowach obiektów kubaturowych
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń będą stanowiły dodatkowy atut
    • Doświadczenie w realizacji procesu ofertowania
    • Umiejętność efektywnego organizowania oraz kierowania robotami w budownictwie kubaturowym (w tym umiejętność sporządzania harmonogramów robót)
    • Znajomość rynku Klienta prywatnego oraz aktualnych cen usług sektora branży budowlanej
    • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
    • Nastawienie na realizację celów

    OFERTA

    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielne realizowanie interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    Prosimy o załączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Dołącz do nas
    www.ndi.com.pl