Oferta pracy

Kierownik Projektu

Klient Pracuj.plO firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie aktywnie zarządzała projektem inwestycyjnym prowadzonym przez firmę oraz działaniami realizowanymi w ramach tego projektu m.in.: inwestycyjnymi, robotami budowlanymi, procesami dot. zakupu maszyn i urządzeń. Zapewniając ich terminowe wykonanie zgodnie z harmonogramem realizacji projektu, standardami jakości, wymaganiami dot. specyfikacji maszyn i urządzeń. Kierownik projektu będzie reprezentował firmę zarządzał i motywował zespół projektowy do pełnego zaangażowania się w realizację projektu zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

Szczegółowy zakres obowiązków:

• Całościowe zarządzanie podległym projektem,

• Reprezentowanie Firmy wobec podwykonawców, dostawców oraz odpowiednich służb i branżowych instytucji zewnętrznych,

• Definiowanie i bieżący monitoring budżetów zlecanych robót, kontraktacja podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami,

• Bieżąca współpraca z firmami realizującymi zadania w ramach projektu na każdym etapie ich realizacji w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań

• Odpowiedzialność za opracowanie harmonogramu realizacji projektu oraz jego wykonanie,

• Realizacja procesu zarządzania dokumentacją,

• Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu,

• Odpowiedzialność za prognozę wyniku i ostateczny wynik finansowy projektu,

• Raportowanie w zakresie budżetu, harmonogramów, rejestru ryzyk w projekcie,

• Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu uzgodnienia i wdrożenia zmian,

• Raportowanie statusu realizacji projektu przed Zarządem oraz Komitetem Sterującym,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • 5 lat doświadczenia w zarządzanie projektami w branży produkcyjnej/budowlanej w tym zarządzanie i koordynacja procesu realizacji inwestycji, negocjacji z Klientami i podwykonawcami,

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami według uznanych metodyk typu PRINCE2, Agile, IPMA,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami jako szef zespołu, projektu, działu, czy też członek komitetu sterującego projektu/programu,

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację min. poziom B2

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz orientacja na rozwiązywanie problemów,

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego