Oferta pracy

Kierownik Projektu

Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku.

Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIK PROJEKTU
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchomienia i odbioru inwestycji
  • Pełnienie bezpośredniego nadzoru nad pracami podwykonawców
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi
  • Przygotowywanie i weryfikowanie przedmiarów robót
  • Prowadzenie dokumentacji projektu/budowy
  • Przygotowywanie procesów technologicznych
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane kierunki: budownictwo ogólne, elektryka, elektrotechnika, elektronika
  • Mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, również pod presją czasu
  • Podstawowej znajomości programów typu CAD (AutoCAD), Norma PRO
  • Znajomość instalacji teletechnicznych: SAP, CCTV, KD, SSWiN, LAN
  • Znajomość instalacji elektrycznych: rozdzielnice, oświetlenie, instalacje odbiorcze
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów drogowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę przy dużych inwestycjach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Maxto Sp. z o.o. SKA z siedzibą w Modlniczce, ul. Willowa 87, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy