Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

Otis Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją projektów z obszarze montażu urządzeń dźwigowych

  • Współpraca z klientem z branży budowalnej typu Generalny Wykonawca, Inwestor

  • Planowanie oraz nadzór nad realizacją prac zespołów montażowych,

  • Przygotowanie i realizacja harmonogramów prowadzonych prac,

  • Zarządzaniem budżetem projektów tym odpowiedzialność za wynik finansowy projektu,

  • Forecastowanie wyników projektów w tym planowanych wydatków

  • Opiniowanie kontaktów realizowanych w późniejszym etapie

  • Zarządzanie ryzykiem prowadzonych projektów

  • Zarządzanie pracownikami

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w branży technicznej, ogólnobudowlanej lub innej pokrewnej przy prowadzeniu projektów - mile widziane w branży dźwigowej

  • Doświadczenia w pracy z firmami podwykonawczymi

  • Wykształcenia wyższego technicznego o profilu elektrycznym/mechanicznym/budowa maszyn lub zbliżone kierunkowe

  • Umiejętności zarządzania zespołem oraz wielozadaniowości

  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz rozwiązywania problemów

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, nauka j. angielskiego)

  • Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód także do użytku prywatnego, telefon, komputer)

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji

  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności, szkolenia oraz rozwój zawodowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników