Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu

Thesar-Pro Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i zarządzanie pracą zespołu projektowego;

  • Terminowa realizacja zadań w projektach (skuteczność operacyjna);

  • Zapewnienie jakości dostarczanych produktów projektowych;

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej;

  • Zarządzanie ryzykiem operacyjnym i biznesowym;

  • Monitorowanie i raportowanie operacyjne postępów prac w projektach.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie otrzymanych danych;

  • Umiejętność identyfikacji wymagań klienta, oraz ich przełożenia na zadania projektowe;

  • Umiejętność budowy dobrych relacji i motywowania zespołu projektowego dla skutecznego dostarczania produktów projektu w założonym terminie i jakości;

  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów oraz zarządzania zespołami;

  • Poziom znajomości języka angielskiego;

  • Umiejętność zarządzania ryzykiem operacyjnym i biznesowym.

To oferujemy

  • Oferujemy rozwój kariery zawodowej w kierunkach: Project Management,

  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia dzięki pracy w międzynarodowej korporacji;

  • Praca w zgranym zespole, pod opieką doświadczonych kierowników projektów;

  • Dostęp do szeregu specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie kadrowym, finansowym i prawnym;

  • Atrakcyjne pakiety świadczeń socjalnych, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport;

  • Stabilne zatrudnienie, przejrzyste warunki współpracy;

  • Możliwość skorzystania z kursów językowych;

  • Możliwość skorzystania ze szkoleń stacjonarnych jak i E-learning’owych;

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w outsourcingu personalnym i procesowym. Prowadzimy kompleksową obsługę projektów wraz z dostarczeniem niezbędnych narzędzi do pracy.

Realizujemy projekty finansowe i informatyczne. Z firmami partnerskimi prowadzimy wiele wspólnych przedsięwzięć, w tym działania innowacyjne i optymalizacyjne dla naszych Kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy