Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

POLSKIE MAGAZYNY ENERGII S.A.O firmie

POLSKIE MAGAZYNY ENERGII S.A.

Adama Mickiewicza 69

Szczecin

Jesteśmy częścią większej grupy kapitałowej, działającej w branży odnawialnych źródeł energii. Składamy się z zespołu specjalistów, który z sukcesami rozwija projekty deweloperskie źródeł odnawialnych.

Specjalizujemy się w projektach elektrowni fotowoltaicznych, które rozwijamy na terenie całego kraju, w segmencie małych mocy do 1 MW oraz większych do kilkudziesięciu MW.

Dla realizowanego w ramach grupy nowego projektu biznesowego związanego z budową wielofunkcyjnych systemów magazynowania energii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie zapytań i analiza ofert potencjalnych dostawców komponentów;
  • przygotowanie i prowadzenie procesu rozwoju projektów magazynów energii w wybranych lokalizacjach;
  • praca nad rozwijaniem modelu technicznego i finansowego dla magazynów energii;
  • uczestnictwo w szkoleniach w zakresie stanowiącym wsparcie na zajmowanym stanowisku;
  • utrzymywanie kontaktów i współpraca ze stronami procesu na etapie dewelopmentu i wdrażania projektu;
  • współpraca z innymi działami, członkami zespołu.

Wymagania:

  • znajomość branży OZE, w zakresie procesu inwestycyjnego oraz podstawowych zagadnień związanych z wytwarzaniem energii w źródłach odnawialnych;
  • rozwinięte umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej;
  • wykształcenie wyższe inżynieryjno-techniczne (mile widziane kierunki: energetyka, OZE, budownictwo);
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • biegła znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie C1) i języka polskiego;
  • znajomość procesów inwestycyjnych;
  • umiejętności analityczne i efektywnej organizacji pracy;
  • znajomość oprogramowania Auto-Cad oraz pakietu MS Office, w tym umiejętność efektywnej pracy na arkuszach kalkulacyjnych;
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i do podejmowania nowych wyzwań;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę pozwalająca na rozwój unikalnych kompetencji w ekscytującej dziedzinie energetyki;
  • możliwość wymiany wiedzy oraz najlepszych praktyk między kolegami i ekspertami w zespole, a także z różnych sektorów i krajów;
  • możliwość rozwijania ścieżki kariery w grupie;
  • praca w ciekawym zespole o kompetencjach w wielu obszarach biznesowych;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia do pracy w biurze zlokalizowanym w Szczecinie, blisko centrum miasta, w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym.

Ogłoszenie archiwalne