Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Projektu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 02.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

COMFORT S.A. to nowoczesna firma założona w 1990 r., oferująca produkty na wysokim, europejskim poziomie i notująca bardzo dobre wyniki. Należy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Posiada zakłady produkcyjne w Rakowicach Małych na Dolnym Śląsku oraz w Toruniu. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Firma dostarcza prefabrykaty na budowy największych obiektów w Polsce - centrów handlowych, hipermarketów, obiektów przemysłowych, stadionów, użyteczności publicznej oraz budownictwa mieszkaniowego i mostowego.

Aktualnie przedsiębiorstwo zatrudni inżyniera budownictwa na stanowisko:

KIEROWNIK PROJEKTU
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref. THT/11/2017

Główne obowiązki na stanowisku pracy:

  • nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych,
  • przygotowywanie ofert i kalkulacji cenowych,
  • udział w negocjacjach biznesowych, w tym również z klientami zagranicznymi,
  • doradztwo techniczne,
  • pozyskiwanie nowych kontraktów,
  • przygotowywanie lub weryfikacja umów zawieranych ze zleceniodawcami i podwykonawcami,
  • współpraca z poddostawcami i podwykonawcami robót oraz poszczególnymi wydziałami produkcyjnymi w przedsiębiorstwie.

Od nas otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę),
  • pracę w zgranym zespole pracowników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego z dziedziny prefabrykacji,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne.

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o kierunku budowlanym (wymóg konieczny),
  • doskonałej organizacji pracy,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wysokich zdolności interpersonalnych,
  • gotowości odbywania podróży służbowych,
  • samodzielności, przedsiębiorczości i efektywności w działaniu,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego lub niemieckiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) z zaznaczonym nr referencyjnym.

Więcej informacji o firmie na naszej stronie http://www.comfortsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się