Oferta pracy

Kierownik Projektu

Macro Molds Polska. Sp. z o.o.O firmie

Macro Molds Polska. Sp. z o.o.

Strefowa 20

Tychy

Misja:

  • Prowadzenie projektów wdrożeń wielofunkcyjnych zautomatyzowanych maszyn i narzędzi. Rozwój tej linii produktowej w ramach firmy.

Zakres Obowiązków:

  • Ustalanie założeń technicznych z klientem
  • Weryfikacja danych technicznych i modeli przesyłanych przez klienta
  • Przygotowanie wstępnych koncepcji technicznych do ofert
  • Przygotowanie ofert techiczno-ekonomicznych do kientow -Przygotowywanie ofert technicznych / handlowych dla klientów, kontrola zobowiązań klientów. Utrzymywanie kontaktów z zespołami francuskimi i czeskimi, aby dzielić się doświadczeniami grupowymi
  • Zarządzanie procesem realizacji projektu od etapu koncepcji do etapu wdrożenia produkcyjnego
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji projektowej
  • Weryfikacja rysunków, modeli,  list materiałowych i dokumentacji warsztatowej
  • Kontrola ostateczna zwalniająca gotowy wyrób do wysyłki
  • Uczestnictwo w próbach produkcyjnych i odbiorach u klienta
  • Koordynacja działań posprzedażnych i serwisowych service
  • Śledzenie zmian techniczno-ekonomicznych projektu (wartości +/- budżetu, rejestracja modyfikacji klientów, zarządzanie zmianami
  • Tworzenie bibliotek rozwiązań standardowych
  • Kontakty z dostawcami najważniejszych materiałów, komponentów i usług
  • Przekazywanie założeń budżetowych do innych członków zespołu projektowego
  • Planowanie realizacji etapów projektu w celu minimalizowania ponoszonych wydatków
  • Przygotowanie informacji zwrotnej zawierającej doświadczenia z projektu (organizacja wniosków z projektu)
  • Być na bieżąco z nowymi technologiami w obliczu zmian i oczekiwań na rynku

Monitorowanie bieżących / zakończonych projektów:

  • Przekazywanie raportów i informacji o klientach do zespołów pracujących nad projektami
  • W razie potrzeby wpływanie na plany działań
  • We współpracy z różnymi działami identyfikacja potencjalnych odchyleń w specyfikacji klientów(szybkość, jakość, możliwości …)
  • Przygotowywanie i analiza wniosków z projektu oraz przekazywanie informacji zwrotnej z nabytych doświadczeń

Przestrzeganie terminów i udział w ciągłym doskonaleniu:

  • Doskonalenie metod i narzędzi oraz uczestnictwo we wdrażaniu nowych narzędzi w celu ciągłego doskonalenia
  • Porządkowanie wniosków z projektów
  • Znajomość SZJ - Systemu Zarządzania Jakością - (ogólna organizacja przedsiębiorstwa, różne procesy i procedury, standardowe dokumenty itp.) I posługiwanie się nim takim, jakim jest, uczestniczyć w doskonaleniu systemu jakości i stosowanie się do nich

Wymagania:

  • 5 letnie doświadczenie w budowie maszyn specjalnych
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność prowadzenia projektów oraz zarządzania zespołem projektowym
  • Wiedza z zakresu ofertowania, budżetowania, planowania i kontroli projektu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany francuski
  • Proaktywność, nastawienie na realizację  założonych celów i umiejętność
  • Wykonywania pracy pod presją czasu oraz terminowość wykonywania zadań
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy