Oferta pracy

Kierownik Projektu w Biurze IT

Ruch S.A.O firmie

  • Annopol 17a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Ruch S.A.

Annopol 17a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, planowanie i zarządzanie projektami IT w obszarze sprzedaży detalicznej, usług kurierskich, logistyki, kolportażu prasy

  • Wdrażanie, integracja i standaryzacja rozwiązań informatycznych

  • Zarządzanie i współpraca z zespołami biznesowymi oraz partnerami zewnętrznymi

  • Zapewnienie jakości, terminowości wdrożeń i przekazanie rozwiązań do utrzymania

  • Analiza i rozwój architektury systemów informatycznych wspierających procesy sprzedaży detalicznej, usług kurierskich, logistyki oraz kolportażu prasy

  • Współudział w tworzeniu i realizacji strategii obszaru IT Spółki

  • Współpraca z obszarem IT Grupy Kapitałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek IT

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności (preferowane w tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe przedsiębiorstwa i\lub infrastruktury IT)

  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w zarządzaniu projektami, które obejmowały wdrożenia rozwiązań SAP, systemów kasowych punktów sprzedaży detalicznej, systemów logistyki (np. WMS) i systemów wspierających usługi kurierskie oraz znajomość architektury takich rozwiązań

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami projektowymi obejmujących zarówno specjalistów IT jak i przedstawicieli partnerów biznesowych

  • Znajomość klasycznych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami

  • Znajomość rynku produktów i rozwiązań informatycznych oraz zagadnień zarządzania złożoną architekturą informatyczną

  • Znajomość języka angielskiego

  • Profesjonalizm innowacyjność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub B2B

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, pożyczki mieszkaniowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Parking na terenie firmy

  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1300 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór Paczki w RUCHu, płatności rachunków czy usługi finansowe. RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Przewiń do profilu firmy