Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu w Departamencie Rynków Kapitałowych

Dom Maklerski Banku BPS S.A.O firmie

  • Grzybowska 81, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Dom Maklerski Banku BPS S.A.

Grzybowska 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowywanie i realizowanie projektów z zakresu emisji instrumentów finansowych (emisja obligacji, emisje akcji);

  • Bieżąca analiza rynku w obszarze finansowania dłużnego i udziałowego mająca na celu aktywne pozyskiwanie klientów (emitentów);

  • Przygotowywanie ofert dla Klientów;

  • Współpraca z bankami, kontrahentami oraz strukturami lokalnymi w zakresie pozyskiwania Klientów;

  • Ocena możliwości i zasadności finansowania w drodze emisji papierów wartościowych;

  • Ocena ryzyka związanego z sytuacją finansową Klienta i określenie sposobów zabezpieczenia emisji papierów dłużnych;

  • Sporządzanie i opracowywanie prospektów emisyjnych, memorandów informacyjnych i dokumentów informacyjnych, a także biznes planów, prezentacji inwestorskich oraz innych dokumentów związanych z realizowanymi projektami;

  • Aktualizacja wiedzy z zakresu prawa i rozwiązań normujących zasady realizacji projektów emisji instrumentów finansowych.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w zakresie finansów, rachunkowości lub inne adekwatne;

  • Min. 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu i przeprowadzeniu emisji papierów wartościowych;

  • Doświadczenie w sporządzaniu prospektów emisyjnych, memorandum, prezentacji inwestorskich oraz dokumentów transakcyjnych;

  • Znajomość analizy finansowej, metod wyceny przedsiębiorstw;

  • Znajomość aktów prawnych związanych z rynkiem kapitałowym;

  • Wiedza na temat zasad funkcjonowania rynku kapitałowego;

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadanie;

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z Klientami;

  • Gotowość do uczenia się i stosowania nowych rozwiązań.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w doświadczonym zespole oraz przy realizacji nowych projektów

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w firmie inwestycyjnej

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna