Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Projektu w Dziale Generalnego Wykonawstwa

PEKABEX

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie inwestycjami (hale oraz obiekty mieszkaniowe) zgodnie z przepisami prawa budowlanego i przyjętą specyfikacją techniczną

  • Koordynacja pracy podwykonawców wszystkich branż

  • Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości, odbiór robót

  • Nadzór i koordynacja prac projektowych

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót

  • Wybór podwykonawców

  • Negocjowanie umów z podwykonawcami

  • Udział w procesie ofertowania

  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy

  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe

  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem

  • To potencjalny kandydat na szefa zespołu generalnego wykonawstwa w Niemczech

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – pracy w obszarze generalnego wykonawstwa na terenie Niemiec

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Płynne poruszanie się w zakresie wymogów rynku niemieckiego

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

PEKABEX

Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Przewiń do profilu firmy