Oferta pracy

Kierownik projektu w Dziale Projektów Strategicznych

ANWIL S.A.

  • Toruńska 222, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

ANWIL S.A.

Toruńska 222

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem i pracą zespołu projektowego

  • Budowanie kultury projektowej w spółce i wdrażanie standardów zarządzania projektami obowiązujących w Grupie Kapitałowej

  • Opracowywanie harmonogramów oraz budżetów projektów

  • Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektów

  • Wdrażanie narzędzi, standardów, strategii oraz planów komunikacji

  • Koordynowanie przygotowania dokumentacji dla uzyskiwania zgód korporacyjnych

  • Utrzymywanie i aktualizowanie dokumentacji projektów, a także monitorowanie przebiegu projektów i ich zgodności z harmonogramami zarządzanie budżetem projektów

  • Przypisywanie zadań, delegowanie odpowiedzialności jak również motywowanie i koordynowanie pracy zespołów projektowych oraz wyznaczanie kierunku działania

  • Kontrolowanie jakości wykonywanych zadań, budowanie odpowiedniej strategii komunikacji

  • Utrzymywanie relacji z interesariuszami oraz sponsorem projektu

  • Identyfikowanie, ocena i zarządzanie ryzykiem projektów

  • Zarządzanie zmianami, analizowanie ich wpływu na projekty raportowanie i prezentowanie postępu projektów

  • Przygotowywanie i dostarczanie sprawozdań

  • Rozliczanie projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku zarządzanie projektami

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu lub innym stanowisku kierowniczym minimum 2 lata,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie zarządzania projektami sektora produkcyjnego, inwestycyjnego

  • Mile widziana znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1)

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobra znajomość Power Point, minimum dobra znajomość Excel i Word)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne oraz analityczne

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Pracę w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

ANWIL S.A.

ANWIL S.A. należy do Grupy ORLEN, największego koncernu multienergetycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy jednym z czołowych europejskich producentów nawozów azotowych i jedynym wytwórcą suspensyjnego polichlorku winylu w Polsce. Eksportujemy swoje produkty do blisko 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz:

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej