Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu w Dziale Sprzedaży Systemów Zasilania

Siltec Sp. z o.o.O firmie

  • Parzniewska 12
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Siltec Sp. z o.o.

Parzniewska 12

Pruszków

Od ponad 30 lat dostarczamy niezawodne systemy gwarantowanego zasilania. Oferujemy pełne, profesjonalne doradztwo techniczne, budowę infrastruktury towarzyszącej, dostawę i uruchomienie oraz nadzór nad właściwym funkcjonowaniem systemów w okresie eksploatacji.

W ofercie Siltec Sp. z .o.o. znajdują się: zasilacze UPS renomowanych światowych firm takich jak ABB i Delta Electronics, agregaty prądotwórcze firmy FG Wilson oraz szeroka oferta systemów ładowania pojazdów elektrycznych ABB.

Opis stanowiska:

  • Promowanie usług i produktów – agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS;
  • Sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Dział Systemów Zasilania  – agregaty prądotwórcze, zasilacze UPS;
  • Prowadzenie negocjacji z klientami i podwykonawcami;
  • Przygotowanie ofert handlowych według specyfikacji potrzeb klienta;
  • Przewidywanie problemów wykonawczych;
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektu – zgodnie z umowami;
  • Współpraca z działem technicznym i podwykonawcami;
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne;
  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe w branży agregatów prądotwórczych i zasilaczy UPS;
  • Determinacja w realizacji postawionych celów;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne;
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Wysoka kultura osobista i poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Możliwość równowagi pracy: zdalnej, biurowej i na obiekcie;
  • Solidną realną podstawę i premie;
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputery, telefon, samochód służbowy;
  • Niezbędne szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne