Oferta pracy

Kierownik Projektu w obszarze OZE

PGNiG SAO firmie

PGNiG SA

Kasprzaka 25

Warszawa

Centrala Spółki poszukuje pracownika na stanowisko

Kierownik Projektu w obszarze OZENumer ref.: 10_DX_02_2021

Departament Rozwoju Biznesu

Zadania:

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych z obszaru OZE, w tym procesów akwizycyjnych;
  • Wybór doradców / podwykonawców w projektach i koordynacja ich pracy;
  • Prowadzenie procesów due diligence projektów inwestycyjnych;
  • Przygotowywanie lub weryfikacja analiz rynkowych, regulacyjnych i biznesowych z obszaru OZE;
  • Przygotowywanie dokumentów i rekomendacji pod kątem uzyskiwania zgód korporacyjnych (wnioski na Zarząd i Radę Nadzorczą, prezentacje projektów / inicjatyw);
  • Identyfikowanie atrakcyjnych celów inwestycyjnych z obszaru OZE (farmy wiatrowe i fotowoltaiczne);
  • Zapewnienie zgodności realizowanych projektów z „Centralna Metodyką Zarządzania Projektami w Grupie Kapitałowej PGNIG” oraz wewnętrznymi regulacjami w Spółce;
  • Zarządzanie ryzykami projektowymi, w tym planowanie i realizowanie odpowiedniej reakcji na ryzyko

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • Zaawansowana znajomość Ms Office, w szczególności Ms Excel i Ms Power Point;
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w branży energetycznej, w szczególności OZE;
  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania projektami inwestycyjnymi;
  • Biegła znajomość zagadnień z zakresu oceny opłacalności projektów inwestycyjnych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów due diligence (z doradcami zewnętrznymi);
  • Doświadczenia negocjacyjne;
  • Umiejętności modelowania finansowego w Ms Excel

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w perspektywicznej branży OZE;
  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;
  • Zatrudnienie w Centrali Spółki PGNiG SA w Warszawie;
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów;
  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;
  • Pakiet dodatków: opieka medyczna, dofinansowanie do biletów ZTM;
  • Dostęp do kursów językowych i bogatej oferty szkoleń;
  • Biuro w dogodnej lokalizacji;
  • Bezpłatne miejsca parkingowe;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne