Logo Pracuj.pl

Kierownik Projektu w Pionie Zarządzania Nieruchomościami

KAUFLANDO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za atrakcyjność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, efektywność ekonomiczną i zachowanie wartości nieruchomości oraz zapewnienie konserwacji i napraw nieruchomości zgodnie z wymaganiami operacyjnymi i prawnymi
  • odpowiedzialność za właściwą realizację umów serwisowych
  • ekonomiczna i jakościowa ocena koncepcji w zakresie obsługi technicznej, prowadzenie negocjacji z producentami i dostawcami w odniesieniu do specyfikacji technicznych i ekonomicznych
  • ustalanie potrzeb działania na miejscu i określanie wymaganego zakresu usług pod względem kosztów i terminów, odpowiedzialność za realizację małych projektów (np. przebudowy, rozbudowy), biorąc pod uwagę koszty, terminy i jakość
  • obserwacja i ocena rynku krajowego oraz technik innowacyjnych, praca w systemie i dokumentowanie materiałów rewizyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne oraz minimum roczne doświadczenie w zakresie facility management
  • gotowość do zmian i działanie pod presją czasu, elastyczność w myśleniu i działaniu oraz działanie zorientowane na wydajność i cel
  • wysoko rozwinięte kompetencje społeczne, umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami oraz odpowiadanie na potrzeby wewnętrznych i zewnętrznych klientów
  • rozpoznawanie możliwości optymalizacji i realizacji projektu, prawo jazdy kat. B i gotowość do licznych wyjazdów służbowych na terenie województwa śląskiego
  • znajomość pakietu MS Office - mile widziana znajomość systemu SAP oraz znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo (na okres co najmniej 10 miesięcy)
  • atrakcyjne wynagrodzenie i samochód służbowy (również do użytku w celach prywatnych)
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kafeterię MyBenefit, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Zostań częścią naszego zespołu, weź udział w ciekawych projektach ze świata nieruchomości i daj nam możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Kierownik Projektu w Pionie Zarządzania Nieruchomościami, śląskie