Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

Rutkowski Development Sp. J.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie projektem i nadzorowanie realizacji zadania inwestycyjnego

  • współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi, projektantami w zakresie: opiniowania dokumentacji technicznych i uzgodnień dla przyszłych zadań inwestycyjnych realizowanych przez Inwestora

  • konsultowanie, opiniowanie i zatwierdzanie projektów technicznych oraz proponowanych rozwiązań projektowych

  • konsultowanie, opiniowanie i zatwierdzanie proponowanych zmian technologicznych na etapie projektowania i wykonawstwa robót

  • sporządzanie i weryfikacja umów z wykonawcami i podwykonawcami

  • współpraca przy realizacji kontraktu z kierownikiem budowy oraz z zespołem biorącym udział w realizacji procesu budowlanego

  • weryfikowanie i opiniowanie dokumentów kontraktowych mających wpływ na termin, wartość i jakość realizowanego zadania pod względem terminowości, wartości i jakości zadania

  • wykonywanie praw i obowiązków Inwestora egzekwując od Wykonawców wypełnianie zobowiązań wynikających z warunków kontraktu, koordynowanie pracy zleconej nadzoru inwestorskiego i autorskiego

  • przekazywanie na bieżąco danych o rzeczowej i finansowej realizacji zadań odpowiednim komórkom organizacyjnym

  • monitorowanie, analizowanie i opiniowanie roszczeń i zagrożeń występujących na kontraktach dotyczących projektowania i realizacji zadania inwestycyjnego

  • nadzorowanie sporządzania rozliczenia zadania związanego z realizacją zamierzeń inwestycyjnych prowadzonych przez Inwestora oraz nadzorowanie procesu przejęcia zrealizowanych inwestycji przez klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie o specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • doświadczenie zawodowe min. 5 lat w obszarze budownictwa na stanowisku kierownika projektu lub podobnym

  • uprawnienia wykonawcze

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office w szczególności programów Excel i Word

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie z dowolną formą współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę

  • w przypadku zmiany miejsca zamieszkania, dodatek lokalizacyjny

  • praca w jednym regionie

  • stabilne zatrudnienie na wiele lat

  • praca w wykwalifikowanym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udział w nietuzinkowych projektach architektonicznych

  • szeroki dostęp do szkoleń

  • kartę Multisport współfinansowaną przez Pracodawcę

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Od 30 lat konsekwentnie budujemy naszą pozycję polskiego lidera rynku nieruchomości. Dynamicznie rozwijamy się, odważnie wyznaczamy nowe standardy, szybko i elastycznie powiększając obszar naszych działań. Jako firma rodzinna jesteśmy przyjaźni Pracownikom, mamy świadomość, że są najważniejszym kapitałem naszej firmy, dlatego tworzymy oparte na wartościach środowisko pracy, w którym ambitni i wyjątkowi ludzie mogą rozwijać się, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Inwestujemy w rozwój firmy oraz naszych Pracowników i stawiamy na długotrwałą współpracę. Nasz Zespół to profesjonaliści utożsamiający się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, dążymy do ciągłego doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy