Oferta pracy

Kierownik Projektu

HREIT S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
HRE Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzenie projektem kubaturowym w trakcie jego realizacji;
  • Kontrola jakości i terminowości prac wykonywanych przez Generalnego Wykonawcę;
  • Współpraca z projektantem, inspektorem nadzoru inwestorskiego;
  • Prowadzenie i nadzór procedur administracyjnych związanych z procesem realizacji inwestycji;
  • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej będą dodatkowym atutem;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego;
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, kreatywność;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B);
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów;
  • Udział w ciekawych projektach;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W wykonaniu obowiązku wynikającego z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”),

Administratorem Państwa danych osobowych jest HREIT Spółka Akcyjna, ul. Śniadeckich 10, 00-656 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000741906, numer NIP 5252757857, numer REGON 380873593.

Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: [email protected]

Dane osobowe uzyskane przez Administratora w procesie rekrutacji, w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu zawarcia i wykonania umowy o pracę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO. natomiast inne dane, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim.

Administrator jest zobowiązany do przechowywania danych osobowych przez okres wskazany przepisami prawa, bądź gdy jest to konieczne do prawidłowego funkcjonowania Administratora. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane w każdym razie nie dłużej niż do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy lub do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.
Z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z RODO oraz pozostałych przepisów prawa przysługuje Państwu prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej przez Państwa zgody.
Ponadto informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy w Państwa przekonaniu, przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie naruszało przepisy RODO.
Państwa dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu procesowi podejmowania decyzji, w tym profilowaniu i w ten sposób nie będą wywoływały skutków prawnych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy