Oferta pracy

Kierownik Projektu

AMW Sinevia Sp. z o.o.  O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy dużą polską firmą o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Realizujemy inwestycje na terenie całej Polski, w ponad 50 lokalizacjach. Specjalizujemy się w szeroko pojętym budownictwie. W związku z bezustannym rozwojem naszej Firmy poszukujemy chętnych, zaangażowanych i nastawionych na osiągnięcie celu osób, które lubią podejmować nowe wyzwania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja projektów - planowanie, zarządzanie oraz wykonanie,
  • Zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z przepisami prawa budowlanego, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,
  • Zapewnienie osiągnięcia celów projektów w zakresie terminowości, jakości i kosztów - nadzór nad harmonogramami oraz budżetami projektów,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Inwestorami, inspektorami nadzoru oraz innymi uczestnikami procesu budowlanego,
  • Wyjaśnianie zakresów i priorytetów projektów,
  • Poszukiwanie efektywnych sposób na realizacje wyników projektów,
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy powierzonych projektów,
  • Analizowanie dokumentacji technicznej i poszukiwanie optymalnych rozwiązań projektów,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji budowy projektów,
  • Definiowanie i bieżący monitoring kontraktacji podwykonawców zgodnie z przyjętymi założeniami projektów,
  • Raportowanie statusu kosztowego i rzeczowego powierzonych projektów,
  • Optymalizacja pracy zespołu wykonawczego projektów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo,
  • Uprawnienia budowlane bez do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania projektami budowlanymi,
  • Biegła znajomość programów: MS Projekt, MS Office, NormaPRO, AutoCad,
  • Znajomość rynku dostawców i podwykonawców,
  • Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej,
  • Samodzielność działania oraz nastawienie na realizację celów,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie budowy obiektów wojskowych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Udział w ciekawych projektach
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet socjalny: karta Mulrisport, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, dofinansowanie do wyjazdów urlopowych
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AMW SINEVIA Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim zgodnie z rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO z dnia 27 kwietnia2016 (2016/679)."

Pełna informacja o prawach osoby rekrutowanej znajduje się w „Polityce prywatności”
w zakładce KONTAKT na stronie AMW SINEVIA Sp. z o.o.

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy