Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik projektu

Albero InvestO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektu inwestycyjno-budowlanego.

  • Nadzór prac biura projektowego, generalnego wykonawcy i podwykonawców robót budowlanych, inspektorów nadzoru.

  • Nadzór nad procesem uzyskiwania koniecznych pozwoleń, realizacją projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem

  • Organizacja komunikacji między uczestnikami procesu inwestycyjnego.

  • Prowadzenie i nadzór procedur administracyjnych związanych z procesem realizacji inwestycji;

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa budowlanego, rozporządzeń i ustaw.

  • Umiejętność czytania dokumentacji techniczno-budowlanej.

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne.

  • Kilkuletnia praktyka zawodowa w przygotowaniu i realizacji inwestycji mieszkaniowych na stanowisku Kierownika Projektu.

  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego

  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, kreatywność;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B);

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego;

Albero Invest

Albero Invest to prężna spółka deweloperska z Warszawy.

Fundamentem naszych działań jest doświadczenie w branży budowlanej, inwestycyjnej, silne podstawy merytoryczne oraz chęć wdrażania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań.

W roku 2018 zrealizowaliśmy nasz projekt deweloperski – Klonowy Zakątek, który stał się dodatkowym impulsem w rozwoju firmy. W tym samym roku zostaliśmy również przyjęci do grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Obecnie realizujemy kolejny projekt mieszkaniowy na Warszawskim Ursynowie, a nasze plany inwestycyjne obejmują kolejne inwestycje w Warszawie m.in. na Mokotowie, Ochocie czy w Wilanowie.

Przewiń do profilu firmy