Oferta pracy

Kierownik Projektu

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektem, dbałość o terminową realizację zadań, jakość ich wykonania, odpowiedzialność za zakres, harmonogram, budżet, postęp oraz ryzyka projektu;

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją projektu w różnych fazach zaawansowania (m.in. studium wykonalności, projekt budowlany wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę, projekt wykonawczy)

  • Zarządzanie dedykowanym zespołem projektowym;

  • Raportowanie wewnętrzne wg wymagań Spółki oraz zewnętrzne wg zapisów umowy;

  • Bezpośrednia współpraca z Klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki: energetyka, gazownictwo, budownictwo, mechanika;

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Min. 3- letnie doświadczenie zawodowe w firmie projektowej w zakresie zarządzania i prowadzenia wielobranżowych projektów w branżach: energetyka konwencjonalna/ energetyka odnawialna/gazownictwo/infrastruktura transportowa/ inżynieria środowiska/inżynieria wodna;

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania wielobranżowymi, międzynarodowymi projektami będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość procesu inwestycyjnego, w szczególności procedur administracyjnych, m.in.: uzyskania decyzji środowiskowych, pozwolenia na budowę, pozwolenia na użytkowanie;

  • Certyfikat z zarządzania projektami np. PMP, PRINCE2 będzie dodatkowym atutem;

  • Ogólna znajomość zagadnień technicznych związanych z wybranym obszarem;

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w prężnie działającej międzynarodowej firmie inżynierskiej;

  • Udział w odpowiedzialnych i ambitnych projektach w środowisku międzynarodowych specjalistów;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna