Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Projektu

CRESTT sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
9 50011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7590 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Budowa i wdrażanie systemów online, dekodery, rozwiązania działające na tv itp. Prowadzenie projektów realizowanych wewnętrznie i zewnętrznie. Zarządzanie zespołem, budżetem, zakresem i harmonogramem. Koordynacja prac w zespole. Współpraca z biznesem.

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia jako menadżer/kierownik projektu IT:

  • Min. 2 lata doświadczenia przy pracy jako menadżer/kierownik projektu realizowanego w metodykach zwinnych;

  • Konieczne doświadczenie z zakresu zarządzania projektem programistycznym realizowanym zwinnie.

  • Bardzo dobra znajomość organizacji pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenia związane z technologiami tv, online, streaming itp. Otwartość na pracę z nowymi technologiami.

  • Znajomość narzędzi: JIRA i/lub Confluence.

  • Duża inicjatywa i nastawienie na efekty.

To oferujemy

  • Różnorodne projekty IT realizowane w najnowszych technologiach (Java 8+, Cloud, OpenSource, Big Data, Scala etc.)

  • Pracę w kulturze zwinnej – Agile

  • Stabilność zatrudnienia i długofalową współpracę

  • Elastyczność w formie zatrudnienia

  • Program rekomendacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

CRESTT sp. z o.o.

Crestt jest firmą świadczącą usługi informatyczne w obszarze integracji danych, zaawansowanej analityki oraz wynajmu specjalistów IT. Firma powstała na początku 2017 r. i rozwija się bardzo dynamicznie, osiągając wzrost obrotów o 100% rok do roku. Zatrudniamy obecnie ok. 120 pracowników i współpracowników i realizujemy projekty informatyczne głównie dla dużych i zagranicznych firm z branży telekomunikacyjnej, finansowej, IT oraz logistycznej. W związku z planami rozwoju naszego biznesu w Polsce i za granicą poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Prawnika.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacyjny jest w 100% zdalny:

I etap: 15-20-minutowy call organizacyjny z rekruterem Crestt.

II. etap: call z Project Managerem + Senior Developerem.