Oferta pracy

Kierownik Projektu

USP ZdrowieO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami związanymi z rozwojem portfolio produktowego firmy przez cały cykl życia projektu

  • Kierowanie zespołem projektowym, koordynowanie pracy między-funkcjonalnych zespołów w ramach projektu

  • Zapewnianie sprawnego przepływu komunikacji wewnątrz zespołów projektowych

  • Definiowanie i planowanie kamieni milowych projektu

  • Analiza i zarządzanie ryzykiem w projekcie

  • Przygotowywanie budżetu i harmonogramu projektu

  • Zapewnianie realizacji projektu zgodnie z założonym zakresem, harmonogramem i budżetem

  • Zarządzanie kalendarzem projektów, terminami realizacji oraz ryzykiem opóźnień

  • Sporządzanie rekomendacji w celu realizacji projektów

  • Cykliczne raportowanie postępów pracy z realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami (mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej, FMCG lub logistyce)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Gruntowna wiedza z obszaru metodyk zarządzania projektami – metody klasyczne Waterfall oraz zwinne Agile (posiadanie certyfikatów Prince2 będzie dodatkowym atutem)

  • Praktyczna znajomość MS Project oraz MS Office

  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania dobrych relacji ze wszystkimi interesariuszami projektu

  • Umiejętność podejmowania decyzji, skutecznego reagowania w trudnych sytuacjach oraz szukania nowych rozwiązań

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Zdobycie doświadczenia w pracy w cross-funkcyjnym zespole ekspertów

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • Pakiet świadczeń dodatkowych: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę kulturalno-sportową lub dofinansowanie do wypoczynku

  • System premiowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku